RSS 
        
        
             
          
       Ви увійшли як Гость 
        Вівторок, 17.10.2017,  
                  Вітаю Вас Гость  
Категорії розділу

Каталог файлів

Головна » Файли » Математика » Математика

Математика 3 клас. Електронний посібник. Презентації до уроків.
Щоб завантажити файл, зареєструйтесь, або увійдіть під своїм логіном 02.11.2011, 10:09

Назва: Математика 3 клас. Електронний посібник. Прзентації до уроків.
Автор: колектив
Рік: 2010
Формат|Якість: pdf, презентації
Розмір: 60 мб
http://turbobit.net/1vu1cyges60o.html
Електронний посібник з математики для 3 класу відповідає чинній Програмі для середньої загальноосвітньої школи. 1 - 4 класи Міністерства освіти і науки України (К.: «Початкова школа», 2006) і підручнику математики для 3 класу М.В. Богдановича (К.: «Освіта», 2003)

Посібник складено з метою вдосконалення результативного компоненту початкової освіти відповідно до вимог програми, поліпшення якості математичної освіти. Посібник включає презентації до 7 тем (134 уроки), які відповідають календарному плануванню. Комп'ютерна презентація до кожного уроку містить назву теми, основні завдання уроку, вимоги щодо рівня загальноосвітньої підготовки учнів стосовно вказаної теми. Слайди презентацій відтворюють основні етапи уроку і дозволяють унаочнити навчальний матеріал, зробити його більш доступним і дієвим для учнів.

Зміст презентацій включає етап перевірки домашнього завдання; різноманітні види усного рахунку; опорні схеми, завдання, для створення проблемних ситуацій; проблемні запитання; схематичні та малюнкові зображення задач, скорочені записи задач; ігрові вправи, логічні завдання; самостійні роботи та листи самоперевірки до них; додаткову інформацію, яка спрямована на розширення знань учнів з теми і сприяє активізації їх навчально-пізнавальної діяльності, а для вчителя дає можливість зробити уроки насиченими і цікавими, а також помітно зекономить час на підготовку до уроку. Зміст спрямовано на формування ключових компетентностей у молодших школярів.

Комп'ютерні презентації можна використовувати на різних етапах уроку з метою повторення, засвоєння знань, закріплення вивченого матеріалу, перевірки знань і вмінь з теми. Листи самоперевірки самостійних робіт можуть бути використані у різних видах і формах контролю: самоконтроль, взаємоконтроль як в парі так і в групі.

Посібник може бути використаний при застосуванні інтерактивних технологій, технологій особистісно орієнтованого навчання з використанням інтерактивних методів і прийомів; технологій диференційованого навчання.

Посібник рекомендовано вчителям початкових класів з метою надання допомоги у підготовці і проведенні уроків математики для 3 класу.
Категорія: Математика | Додав: prava
Переглядів: 4084 | Завантажень: 593 | Коментарі: 13 | Рейтинг: 4.3/3
Всього коментарів: 13
13  
Дякую за можливість користуватися чудовим матеріалом!

4  
Маруська, На вулиці 21 століття... Вчіться...
,

Ще можна спробувати через сайт ось цей
http://link-files.ru/

6  
С этими ссылками возникли проблемы:
http://turbobit.net/download/free/1vu1cyges60o - файл удален / не существует!

7  
Маруська, wacko
Я Вчора покроково написла "лікнег". Ще не зрозуміли?

Файл на місці. Тільки що перевірила.

Спробуйте не переключати вікно і нікуди не йти від компютера. Виконуйте відразу, тому що посилання в безкоштовному режимі "живі" близько хвилини.

8  
Простите, ради Бога! Вроде не глупая, делаю так как вы рекомендуете.После того как появляется ссылка, нажимаю на нее сразу, но окно сохранить не появляется, сразу выскакивает File downloading with download manager or different browser is allowed only for premium users. причем не только на этом файле, а во всех с турбобит(((( Может что-то еще посоветуете?

9  
Есть скайп?

"После того как появляется ссылка, нажимаю на нее сразу, но окно сохранить не появляется, сразу выскакивает File downloading with download manager or different browser is allowed only for premium users. причем не только на этом файле, а во всех с турбобит(((( Может что-то еще посоветуете?"

Спробуйте тиснути не выдразу, а секунд за 5...

10  
скайп есть
butyagina1
Пробовала подождать - результат не изменился(((

11  
скайп не идет
нет ошибки?

12  
Да нет, вроде все правильно. Я в сети. Мейл не пойдет?

3  
я скачала, все нормально, спасибо!

2  
Треба відмовитись від Преміума, натиснувши кнопку "Спасибо, не надо"

5  
Так и делала. Не один раз пробовала. Каждый раз скачать файл получаю в ответ.....File downloading with download manager or different browser is allowed only for premium users. В чем проблема7 Может залить можно на другой обменник....

1  
К сожалению, не дает загрузки. Только премиум пользователям, как решить проблему????

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Пошук по сайту
Новини освіти
Наші користувачі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наша кнопка
Презентації для дітей


Поділися з друзями

Copyright MyCorp © 2017