RSS 
        
        
             
          
       Ви увійшли як Гость 
        Субота, 09.12.2023,  
                  Вітаю Вас Гость  
Наша кнопка
Презентації для дітей


Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
pospilko74
Підтримка сайту
Этот сайт защищен «Site Guard»

Вітаємо!

 Викладача однієї з артемівських шкіл визнали найкращим учителем України
 
15:2817.04.20145

Ми вирішили познайомити наших читачів з переможцем Всеукраїнського конкурсу « Учитель року» Ольгою Петриченко , яка двадцять п'ять років працює в 18 -й школі . Щоб довести свій професіоналізм на найвищому рівні їй довелося стати кращою в Артемівську, області , а потім її педагогічні напрацювання визнали найбільш професійними в Україні .

Над своєю темою - створення мультимедійного простору освітнього процесу - Петриченко працює третій рік. Після закінчення курсів підвищення кваліфікації вчитель молодших класів взяла цю тему для написання курсової і впроваджує її в школі.

« Діти живуть в сучасному світі з розвиненим інформаційним простором . Моє завдання - наблизити процес викладання до цього світу , щоб дітям було легко і цікаво. Зараз реформа освіти переходить від концепції « знаю що » до концепції « знаю як », тобто моє завдання , навчити дітей вчитися » , - розповіла сайту 06274 Ольга Вікторівна.

IMG_9391

«Я присвячую свою перемогу мамі і моєму наставнику - заслуженому вчителю України , завідуючої методичного кабінету обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Наталії Миколаївні Сєдової . У своїй перемозі я не одна мені допомагав мій вчитель і її колектив , міський відділ освіти , адміністрація і весь колектив школи. Мене дуже підтримували мої рідні - мій чоловік і діти! »
Для зручності дітей і батьків вчитель розробила сайт , через який батьків інформують про важливі моменти , нагадують домашні завдання , розклад. У дітей є можливість переглянути ті відео , які їм пропонували на уроці , вивчити додаткову інформацію , повторити пройдений матеріал.

Петриченко працює не тільки над теорією викладання, а й намагається зробити навчальний процес комфортним для кожної дитини. Журналісту сайту вдалося побувати на уроці математики в 2 -Б класі , де панує атмосфера взаємоповаги , заохочення і уваги до учнів .

На питання , як вчителю вдалося налагодити такі відносини з дітьми , Петриченко розповіла , що відповідальність вчителя поширюється не тільки на навчальний процес , а й на духовний стан дитини.

«Я намагаюся дати дітям те тепло та увагу, яку вони з якихось причин недоотримали будинку. І тут вже на допомогу приходить гуманна педагогіка. Іноді доводиться бути суворою - без цього ніяк » , - зізнається Петриченко .

IMG_9440

При всій своїй завантаженості в школі , в жовтні 2013 -го року Петриченко вирішила взяти участь у міському етапі конкурсу , де стала кращою серед 16 -ти артемівських вчителів . Ще більше підготовки знадобилося , щоб стати першою серед п'ятдесяти викладачів з Донецької області.

IMG_9455

Директор ЗОШ № 18 Ольга Рибальченко : «Я захоплююся почуттям відповідальності і самовіддачею Ольги Вікторівни . Ми створили всі умови для підготовки до конкурсу : уроки вокалу для постановки голосу , уроки акторської майстерності , уроки макіяжу , теоретична підготовка . Заради цієї перемоги вона відсунула все особисте на задній план »
«Всеукраїнський етап проходив у Черкасах. Там брали участь 25 чоловік, всі дуже високого професійного рівня , і протягом усього конкурсу абсолютно не було зрозуміло , хто переможе » , - говорить Петриченко .

У першому етапі протягом дня потрібно було презентувати за п'ять хвилин весь свій досвід , пройти співбесіду , тести і довести інформаційно- комп'ютерну компетентність - за двадцять хвилин підготувати презентацію на урок. Петриченко впоралася за п'ятнадцять. Потім підвели попередні підсумки і вибрали дванадцять найкращих.

Учасники останнього етапу провели урок за своєю методикою в незнайомому класі , а потім провели самоаналіз і роботу над помилками :

«Мені дістався дуже хороший клас . Діти мене не підвели - були активні та уважні . Останнє, що належало зробити , - вирішити різні педагогічні ситуації. Це було найлегше завдання , з яким ми стикаємося щодня ».

IMG_9399

Завідуюча дитячим садком № 55 Інна Киричок : «Ольга Вікторівна була однією з перших , хто взяв український клас у 18-й школі , її мама теж була дуже професійним і вічно шукають педагогом. Це заслужена перемога »
Дуже зворушливим виявився і момент оголошення переможців :

«Звичайно , я їхала за перемогою. Вірила в свої сили і думала , що потраплю до першої п'ятірки , але перше місце для мене було приємною несподіванкою. Інтрига зберігалася до кінця. Спочатку оголосили дипломантів , потім переможців. Наприкінці , коли на сцені залишилися дві людини - я з Донецької та моя колега з Львівської області , ми взялися за руки і з завмиранням серця чекали результату ».

Петриченко зізналася , що близькі завжди підтримували її прагнення у професійному зростанні і дуже пишаються її результатом .

  

IMG_9404

 

Форма входу

Пошук по сайту
Новини освіти
Поділися з друзями

Copyright MyCorp © 2023