RSS 
        
        
             
          
       Ви увійшли як Гость 
        Середа, 11.12.2019,  
                  Вітаю Вас Гость  
Останні коментарі
Добрий день. Жодну презентацію неможливо завантажити. "Нічого не знайдено"

Ні переглянути не можна, ні скачати.

УКРАЇНСЬКА АБЕТКА ЛІКАРСЬКИХ РОСЛИН для дітей...
Автор Людмила Яцура https://youtu.be/CJqErRlktzI

Бо файл на Яндекс диску. Зайдіть з VPN


Підтримка сайту
Этот сайт защищен «Site Guard»

Вітаємо!

 Викладача однієї з артемівських шкіл визнали найкращим учителем України
 
15:2817.04.20145

Ми вирішили познайомити наших читачів з переможцем Всеукраїнського конкурсу « Учитель року» Ольгою Петриченко , яка двадцять п'ять років працює в 18 -й школі . Щоб довести свій професіоналізм на найвищому рівні їй довелося стати кращою в Артемівську, області , а потім її педагогічні напрацювання визнали найбільш професійними в Україні .

Над своєю темою - створення мультимедійного простору освітнього процесу - Петриченко працює третій рік. Після закінчення курсів підвищення кваліфікації вчитель молодших класів взяла цю тему для написання курсової і впроваджує її в школі.

« Діти живуть в сучасному світі з розвиненим інформаційним простором . Моє завдання - наблизити процес викладання до цього світу , щоб дітям було легко і цікаво. Зараз реформа освіти переходить від концепції « знаю що » до концепції « знаю як », тобто моє завдання , навчити дітей вчитися » , - розповіла сайту 06274 Ольга Вікторівна.

IMG_9391

«Я присвячую свою перемогу мамі і моєму наставнику - заслуженому вчителю України , завідуючої методичного кабінету обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Наталії Миколаївні Сєдової . У своїй перемозі я не одна мені допомагав мій вчитель і її колектив , міський відділ освіти , адміністрація і весь колектив школи. Мене дуже підтримували мої рідні - мій чоловік і діти! »
Для зручності дітей і батьків вчитель розробила сайт , через який батьків інформують про важливі моменти , нагадують домашні завдання , розклад. У дітей є можливість переглянути ті відео , які їм пропонували на уроці , вивчити додаткову інформацію , повторити пройдений матеріал.

Петриченко працює не тільки над теорією викладання, а й намагається зробити навчальний процес комфортним для кожної дитини. Журналісту сайту вдалося побувати на уроці математики в 2 -Б класі , де панує атмосфера взаємоповаги , заохочення і уваги до учнів .

На питання , як вчителю вдалося налагодити такі відносини з дітьми , Петриченко розповіла , що відповідальність вчителя поширюється не тільки на навчальний процес , а й на духовний стан дитини.

«Я намагаюся дати дітям те тепло та увагу, яку вони з якихось причин недоотримали будинку. І тут вже на допомогу приходить гуманна педагогіка. Іноді доводиться бути суворою - без цього ніяк » , - зізнається Петриченко .

IMG_9440

При всій своїй завантаженості в школі , в жовтні 2013 -го року Петриченко вирішила взяти участь у міському етапі конкурсу , де стала кращою серед 16 -ти артемівських вчителів . Ще більше підготовки знадобилося , щоб стати першою серед п'ятдесяти викладачів з Донецької області.

IMG_9455

Директор ЗОШ № 18 Ольга Рибальченко : «Я захоплююся почуттям відповідальності і самовіддачею Ольги Вікторівни . Ми створили всі умови для підготовки до конкурсу : уроки вокалу для постановки голосу , уроки акторської майстерності , уроки макіяжу , теоретична підготовка . Заради цієї перемоги вона відсунула все особисте на задній план »
«Всеукраїнський етап проходив у Черкасах. Там брали участь 25 чоловік, всі дуже високого професійного рівня , і протягом усього конкурсу абсолютно не було зрозуміло , хто переможе » , - говорить Петриченко .

У першому етапі протягом дня потрібно було презентувати за п'ять хвилин весь свій досвід , пройти співбесіду , тести і довести інформаційно- комп'ютерну компетентність - за двадцять хвилин підготувати презентацію на урок. Петриченко впоралася за п'ятнадцять. Потім підвели попередні підсумки і вибрали дванадцять найкращих.

Учасники останнього етапу провели урок за своєю методикою в незнайомому класі , а потім провели самоаналіз і роботу над помилками :

«Мені дістався дуже хороший клас . Діти мене не підвели - були активні та уважні . Останнє, що належало зробити , - вирішити різні педагогічні ситуації. Це було найлегше завдання , з яким ми стикаємося щодня ».

IMG_9399

Завідуюча дитячим садком № 55 Інна Киричок : «Ольга Вікторівна була однією з перших , хто взяв український клас у 18-й школі , її мама теж була дуже професійним і вічно шукають педагогом. Це заслужена перемога »
Дуже зворушливим виявився і момент оголошення переможців :

«Звичайно , я їхала за перемогою. Вірила в свої сили і думала , що потраплю до першої п'ятірки , але перше місце для мене було приємною несподіванкою. Інтрига зберігалася до кінця. Спочатку оголосили дипломантів , потім переможців. Наприкінці , коли на сцені залишилися дві людини - я з Донецької та моя колега з Львівської області , ми взялися за руки і з завмиранням серця чекали результату ».

Петриченко зізналася , що близькі завжди підтримували її прагнення у професійному зростанні і дуже пишаються її результатом .

  

IMG_9404

 

Форма входу

Пошук по сайту
Новини освіти
Наші користувачі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наша кнопка
Презентації для дітей


Поділися з друзями

Copyright MyCorp © 2019