RSS 
        
        
             
          
       Ви увійшли як Гость 
        Четвер, 25.04.2024,  
                  Вітаю Вас Гость  
Категорії розділу
Наша кнопка
Презентації для дітей


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Підтримка сайту
Этот сайт защищен «Site Guard»

Каталог файлів

Головна » Файли » "Я і Україна" » Моя Україна

"ПРАКТИЧНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЗАЛІЗОРУДНИХ РОДОВИЩ ІНГУЛЕЦЬКОГО РАЙОНУ"
Щоб завантажити файл, зареєструйтесь, або увійдіть під своїм логіном 10.08.2013, 12:13
додаток до презентації

1. ПРАКТИЧНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЗАЛІЗОРУДНИХ РОДОВИЩ Інгулецького району.

2. Кривий Ріг - центр Криворізького залізорудного басейну, найважливішої сировинної бази металургії України.

3.
Розвідані запаси залізних руд складають понад 32 мільярди тонн, в тому числі запаси багатих мартитових руд - унікальної сировини для порошкової металургії і електронної промисловості.
По видобутку залізної руди Кривбас займає третє місце у світі, гірничопромисловий комплекс Криворіжжя забезпечує близько 90 відсотків загальних обсягів видобутку залізної руди, виробництва концентрату та обкотишів в Україні.

4.
В наш час у Кривбасі добуваються три основні промислові типи залізних руд: багаті руди, які безпосередньо використовуються у металургії, магнетитові та окислені залізисті кварцити, що потребують збагачення. Багаті руди (запаси яких по промисловим категоріям нараховують понад 1 млрд. 200 млн. т) залягають головним чином серед окислених кварцитів, утворюючи близько 300 рудних покладів. Вміст заліза в них більш як 46%, шкідливих домішок - соті долі відсотка. Добувають їх переважно підземним способом.

5 ВАТ "ІнГЗК” бере початок свого існування з 1965 року підписано акт про прийняття експлуатації першого пускового комплексу Інгулецького гірничо-збагачувального комбінату.
Основною метою діяльності ВАТ "ІнГЗК” є забезпечення народного господарства України та інших держав залізорудним концентратом.
Таким чином, основною продукцією ВАТ "ІнГЗК” є залізорудний концентрат, який використовується в якості сировини у металургійній промисловості.
Запаси руди Інгулецької та близько розташованих місцезнаходжень складає сотні мільйонів тон, що дозволяє говорити про довгострокові перспективи розвитку підприємства.

6. Продукція комбінату - залізорудний концентрат - є сировиною для підприємств металургійної промисловості. Основні споживачі залізорудного концентрату ПАТ «ІнГЗК» -металургійні комбінати України, Центральної і Східної Європи.

7. У цехах ПАТ «ІнГЗК» працюють більш 12 тисяч чоловік.
ПАТ «ІнГЗК» - це складний промисловий комплекс, до складу якого входить 36 цехів, з них 6 основних
8. До складу основних цехів входить : кар'єр,

9. дробильна і дві збагачувальні фабрики,

10 цехи автомобільного і залізничного транспорту)

11 - 18 і 30 допоміжних: автотранспортний цех, що забезпечує роботу господарських і спеціальних машин; цех технічного водопостачання і шламового господарства; цех підготовки виробництва; енергетичний цех, мереж і підстанцій; технологічної диспетчеризації; ремонтно-будівельний; цех поточних і капітальних ремонтів; центральна комплексна лабораторія й інші.

17. Складування відходів збагачувального переділу здійснюється в спеціальні гідротехнічні спорудження з повним комплексом інженерного захисту водного і повітряного басейнів - хвостохранилище.

19 Технологічний ланцюг виробництва передбачає підготовку гірських порід до виймання, яка здійснюється з метою створення технічних можливостей і кращих умов для виконання наступних процесів виймання, транспортування, відвалоутворення, переробки.
20. В залежності від виду і стану порід їх підготовка до виймання може здійснюватися наступними способами: збереження порід від промерзання, відтаювання мерзлих порід, гідравлічне розслаблення або розщільнення, механічне або вибухове руйнування.
21. Гідравлічні способи підготовки порід до виймання засновані на властивостях порід пропускати воду. Гідравлічні способи підготовки порід використовуються при розробці щільних глин.
Механічне рихлення здійснюється спеціальними розрихлювачами.
Вибухове рихлення заклечається у відділенні породи від масиву і подрібнення її до заданої величини

22. Вибухове рихлення знайшло своє призначення при підготовці напівскельних та скельних порід до виймання. Воно практично є єдиним способом при підготовці скельних порід до виймання на гірничих підприємствах.
23. Вибухові роботи проводяться в тих випадках, коли безпосереднє виймання неможливе, або ускладнене без попереднього відокремленні її від масиву. Від якості подрібненості породи залежить ефективність роботи вантажного та транспортного обладнання і затрати на розробку.
24. До вибухових робіт на кар'єрах ставляться наступні основні вимоги: вибух масиву повинен забезпечувати потрібний ступінь подрібненості. Максимальний допустимий розмір кусків (м) відірваної породи lk може обмежуватися:
Куски зірваної породи, що не задовольняють перераховані вище умови, називаються негабаритами.

25. Для виймально - навантажуючих робіт на гірничих підприємствах найбільше застосування отримали екскаватори.
26. – 29 З метою транспортування залізних руд на дробильну фабрику. на комбінаті використовується комбінований автомобільно – конвеєрний метод транспортування із використанням великовантажних автосамоскидів БІЛАЗ вантажопідйомністю 110-120 тонн.
30. Наступною стадією виробництва є збагачення залізних кварцитів, яке відбувається на збагачувальних фабриках проходить по десяти стадійному циклу, основними з яких є: - само подрібнення; кульове роздрібнення; флотація.
31. Збагачення руди здійснюється на двох збагачувальних фабриках з різними технологіями. Технологічна схема збагачувальних фабрик №№ 1, 2 включає 4 стадії дроблення, 3 стадії подрібнення і 4-5 стадій магнітної сепарації. У кожній стадії отримуються відходи, а промпродукт переробляється далі.
Як операція попереднього збагачення застосовується суха магнітна сепарація у слабкому полі. На фабриці № 3 застосована схема самопомелу руди; передбачено дроблення сировини до 300 мм, дві стадії подрібнення і три стадії магнітної сепарації, що виконується в 2-3 прийоми
33. В цілому по комбінату у результаті повного циклу збагачення із руди з масовою часткою загального заліза (Fe заг ) 32,6-36,7 % отримують концентрат з масовою часткою Fe заг 63,8-63,9 %, вологістю бл. 10 %. Руди належать до категорії важко збагачувальних. З метою доводки концентрату до високоякісних сортів на комбінаті введена перша черга флотації магнетитового промпродукту. В середньому на рік комбінатом випускається біля 12,4 млн т концентрату.
На комбінаті встановлені дробарки , на збагачувальних фабриках — млини
магнітні сепаратори .
34. При видобутку у карьєрі 70 млн. т рудної маси щорічно, ГЗК виробляє 14 млн. т залізнорудного концетрату. Відвантаження здійснюється залізничним транспортом, маршрутними групами по 56 вагонів.

35. У цехах Макіївського металургійного заводу виплавляють чавун і сталь, виробляють сталевий дріт.

36. здійснюється виробництво та прокат стал. На трубопрокатних заводах виготовляються труби різного діаметру та застосування
37. Основною метою діяльності ВАТ "ІнГЗК” є забезпечення народного господарства України та інших держав залізорудним концентратом.
Таким чином, основною продукцією ВАТ "ІнГЗК” є залізорудний концентрат, який використовується в якості сировини у металургійній промисловості.
38-40
Категорія: Моя Україна | Додав: ksp
Переглядів: 1672 | Завантажень: 22 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Finer  
0
Дякую авторові. Дуже корисна інформація в наданій презентації для вчителів Криворіжжя. cry

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Пошук по сайту
Новини освіти
Поділися з друзями

Copyright MyCorp © 2024